Szpiegowanie obcych terenów

#1
W celu przeprowadzenia szpiegowania obcych terenów (również należących do watah) należy stosować się do punktu zawartego w regulaminie, który dotyczy konieczności odczekania 30 minut pomiędzy wejściem a wyjściem z tematu. Jego pełna treść brzmi następująco.
II. Regulamin gry fabularnej pisze:7. Zabrania się wchodzenia i wychodzenia z tematu w jednym poście fabularnym. Przed opuszczeniem lokacji należy odczekać 30 minut.

Jeśli szpiegowany teren jest pusty, można opuścić go bez konieczności przeprowadzania żadnych dodatkowych czynności. W przeciwnym wypadku (gdy w lokacji znajdują się inne osobniki):
1. Szpieg oraz wszystkie przebywające w temacie wilki rzucają kością sześciościenną K6 - każdemu z nich zostaje przypisana cyfra z przedziału 1-6
2. Jeśli którykolwiek z psowatych wyrzuci tyle samo oczek, co szpieg, wykrywa go i ma 24 h na napisanie wiadomości, w której powstrzymuje jego ucieczkę. W przypadku, gdy żaden z wilków, który wykrył intruza nie podjął próby zatrzymania go, po upływie tego czasu może bezpiecznie opuścić temat.
3. W przypadku, gdy nikt nie otrzymał takiego samego wyniku jak szpieg, może on natychmiast opuścić teren bez negatywnych konsekwencji. Przebywające w temacie wilki mogą się jedynie domyślać, że w pobliżu przebywał ktoś nieznajomy.

Co więcej, bardzo ważnym aspektem jest jakość posta szpiega. Koniecznie należy zawrzeć w nim opisy czynności, które umożliwiłyby mu pozostać niewykrytym przez przebywające w temacie wilki, tzn. ciche poruszanie się pod wiatr, zamaskowanie swojej woni, staranie się, by pozostać niezauważalnym itp. Gdy zabraknie tych elementów - szpieg zostaje automatycznie wykryty.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron