1. Forum

  1. Kompendium wiedzy

   22 Tematy 38 Posty

   Kompleksowy przewodnik po świecie gry, który porusza tematy dotyczące fabuły forum, roślinności i zwierzyny występującej w krainie, jak i różnorodne aspekty życia wilków. Zawiera również samouczek dla nowych graczy oraz kronikę. Mechanika składa się z opisu zagadnień mechanicznych związanych z walką, umiejętnościami, a także statystykami w polach profilu.

   1.   Mechanika
   2.   FAQ
   3.   Kroniki forumowe
   Tematy: 22
   Posty: 38
  2. Zadania

   17 Tematy 811 Posty

   Miejsce, w którym zgromadzono listę zadań, jakie dana postać może wykonać podczas gry fabularnej, w celu zgromadzenia doświadczenia i dalszego rozwoju. Część z nich jest powtarzalna i możliwa z inicjatywy gracza, inne wymagają wyraźnego polecenia postaci o wyższej randze lub specyficznej sytuacji w fabule. Znajduje się tu również temat, w którym ocenia się wykonane zadania i przyznaje za nie odpowiednie nagrody. Kategoria Zioła jest przeznaczona sprawom związanym z roślinami - zbieraniem, wykorzystywaniem ich.

   1.   Zioła
   2.   Stan Postaci
   3.   Doświadczenie, specjalizacje, tytuły
   4.   Eventy
   Tematy: 17
   Posty: 811
  3. Watahy i ugrupowania

   6 Tematy 12 Posty

   Dział w całości poświęcony watahom/ugrupowaniom i sprawom z nimi związanym. To tutaj znajduje się szczegółowy opis grup obecnych na forum, zasady w nich panujące oraz spisy członków. Jest to również miejsce zgłaszania zajmowanych przez sforę terenów. Każda wataha otrzyma swoje subforum, w którym będzie mogła omawiać sprawy związane ze stadem.

   Tematy: 6
   Posty: 12
  4. Karty postaci

   154 Tematy 304 Posty

   Dział, w którym dokonuje się zapisu do gry na forum w formie utworzenia szczegółowej karty postaci. W razie wątpliwości warto wesprzeć się informacjami zgromadzonymi w temacie Wskazówki dot. Karty postaci oraz pozostałych wątkach znajdujących się w Kompendium wiedzy. Można tu również znaleźć specjalną kategorię przeznaczoną dla postaci zawieszonych, nieaktywnych lub oddanych do adopcji.

   Tematy: 154
   Posty: 304

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość