1. Forum

    1. Kompendium wiedzy

      22 Tematy 38 Posty

      Kompleksowy przewodnik po świecie gry, który porusza tematy dotyczące fabuły forum, roślinności i zwierzyny występującej w krainie, jak i różnorodne aspekty życia wilków. Zawiera również samouczek dla nowych graczy oraz kronikę. Mechanika składa się z opisu zagadnień mechanicznych związanych z walką, umiejętnościami, a także statystykami w polach profilu.

      1.   Mechanika
      2.   FAQ
      3.   Kroniki forumowe
      Tematy: 22
      Posty: 38
    2. Zadania

      17 Tematy 811 Posty

      Miejsce, w którym zgromadzono listę zadań, jakie dana postać może wykonać podczas gry fabularnej, w celu zgromadzenia doświadczenia i dalszego rozwoju. Część z nich jest powtarzalna i możliwa z inicjatywy gracza, inne wymagają wyraźnego polecenia postaci o wyższej randze lub specyficznej sytuacji w fabule. Znajduje się tu również temat, w którym ocenia się wykonane zadania i przyznaje za nie odpowiednie nagrody. Kategoria Zioła jest przeznaczona sprawom związanym z roślinami - zbieraniem, wykorzystywaniem ich.

      1.   Zioła
      2.   Stan Postaci
      3.   Doświadczenie, specjalizacje, tytuły
      4.   Eventy
      Tematy: 17
      Posty: 811
    3. Watahy i ugrupowania

      6 Tematy 12 Posty

      Dział w całości poświęcony watahom/ugrupowaniom i sprawom z nimi związanym. To tutaj znajduje się szczegółowy opis grup obecnych na forum, zasady w nich panujące oraz spisy członków. Jest to również miejsce zgłaszania zajmowanych przez sforę terenów. Każda wataha otrzyma swoje subforum, w którym będzie mogła omawiać sprawy związane ze stadem.

      Tematy: 6
      Posty: 12
    4. Karty postaci

      154 Tematy 304 Posty

      Dział, w którym dokonuje się zapisu do gry na forum w formie utworzenia szczegółowej karty postaci. W razie wątpliwości warto wesprzeć się informacjami zgromadzonymi w temacie Wskazówki dot. Karty postaci oraz pozostałych wątkach znajdujących się w Kompendium wiedzy. Można tu również znaleźć specjalną kategorię przeznaczoną dla postaci zawieszonych, nieaktywnych lub oddanych do adopcji.

      Tematy: 154
      Posty: 304

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość