Częste promocje w salonach urody – BeautifulSkin
28 lis 2018

Częste promocje w salonach urody – BeautifulSkin

Post by Redaktor

Franczyzobiorcy BeautifulSkin mogą wprowadzać zmiany w salonach, pod warunkiem że zachowają elementy charakterystyczne dla wszystkich placówek sieci.

– Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie franczyzobiorców dotyczące kierunku rozwoju sieci – zapewnia Sławomir Zaczkiewicz, menedżer ds. kluczowych klientów Centrum Dystrybucji Image.

Centrum Dystrybucji Image działa na rynku kosmetycznym od 15 lat. Od września 2010 roku rozwija sieć gabinetów fotoepilacji i estetyki BeautifulSkin, oferujących m.in. zabiegi fotoepilacji laserowej, fotoodmładzania oraz usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Obecnie pod marką BeautifulSkin działają dwa salony urody własne, 10 placówek franczyzowych oraz ponad 90 jednostek partnerskich.

– Nie zależy nam na szybkim stworzeniu sieci gabinetów z ograniczoną ofertą, bez możliwości uzyskiwania dochodu na wysokim poziomie – mówi Sławomir Zaczkiewicz. – Dla nas istotniejsza jest jakość placówek oraz odpowiednia ocena

możliwości długoterminowego generowania przez uruchamianą jednostkę odpowiednich obrotów i w konsekwencji zysków dla inwestora.

Franczyzobiorcą sieci może zostać inwestor posiadający prawo do użytkowania lokalu o powierzchni minimum 40 m\ w którym można wydzielić miejsce na odrębne pomieszczenia. Koszt remontu zależy od stanu lokalu i średnio wynosi 500 zł/m2. Lokal – najlepiej na parterze budynku – powinien mieć dużą witrynę i możliwość umieszczenia podświetlanych neonów zewnętrznych.

– Oczywiście, nie jest łatwo znaleźć idealny lokal, dlatego każdą propozycję lokalizacji rozpatrujemy indywidualnie – mówi Sławomir Zaczkiewicz.

Wstępna opłata franczyzowa waha się od 39 do 99 tys. zł netto – w zależności od wyboru pakietu startowego. Biorca licencji odprowadza co miesiąc do centrali sieci 500 zł netto opłaty bieżącej i kolejne 500 zł netto opłaty marketingowej. W pakiecie startowym franczyzodawca oferuje m.in. urządzenie do zabiegów epiłacji i fotoodmładzania IPL+RF (połączenie intensywnego impulsowego światła z falą radiową), urządzenie do zabiegów mezoterapii, fotel kosmetyczny, pełne umeblowanie poczekalni, recepcji oraz gabinetu zabiegowego, preparaty kosmetyczne, projekt adaptacji i wizualizacji lokalu, firmowe akcesoria, stronę internetową, szkolenia oraz wsparcie w bieżącej działalności.

Tags: ,

0 Comments

Leave a Comment